Atribuită Cumpărare directă

Masti medicale chirurgicale 3 straturi – 1 cutie x 50 bucati Dispozitiv Medical Standard : MDD 93/42/EEC Class I (non-sterile) Inregistrat la ANMDMR cu aviz nr T52/19.05.2020 Filtre PFE (Particle Filtration Efficiency ) si BFE ( Bacterial Filtration Efficiency) 3 straturi: 2 Straturi PP Material Netesut + 1 Strat Filtru (meltblown) Conforma cu cerintele standardului EN 14683/2014 Fina, colorata, dintr-un material impermeabil netesut pentru o mai buna protectie impotriva prafului si umiditatii Ideala pentru protectia impotriva prafului si a aerosolului. Culori disponibile: albastru Ofera un confort ridicat chiar și pentru purtarea prelungita De unica folosinta Halat vizitator de unica folosinta, 20 gr

Număr anunț
DA25912617
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Colentina (CUI 4283929)
Furnizor / câștigător
MEDPLAZA HEALTH S.R.L. (CUI 41024228)
Cod CPV
44411000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39.000 RON
Valoare atribuită
39.000 RON
Data publicării
06.07.2020 00:00
Data finalizării
06.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.000 RON

din 39.000 RON estimat