Atribuită Cumpărare directă

7017721 ULEI AMESTEC RURIS 2T 1L 1 BUC 24,38 5007537 LAC PARCHET MONOCOMPONENT L5310 4L 10 BUC 72,28 5014142 VOPSEA LAV.MISTER WEISS 17 L+AMORSA 3 L 2 BUC 68,90 5001986 EMAIL IDEEA MARO ROSCAT 4L 1 BUC 64,70 5013732 PENSULA PT.VOPSEA PE BAZA DE APA 60 MM 1 BUC 4,

Număr anunț
DA25931099
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ”NICOLAE BALCESCU” ARAD (CUI 29045442)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
954,07 RON
Valoare atribuită
954,07 RON
Data publicării
08.07.2020 00:00
Data finalizării
09.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

954,07 RON

din 954,07 RON estimat