Atribuită Cumpărare directă

teava rectangulara 50x30x2

Număr anunț
DA25921696
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVENI (CUI 4244210)
Furnizor / câștigător
SATEMIS SFERA PROFILE S.R.L. (CUI 37707478)
Cod CPV
44334000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
83.200 RON
Valoare atribuită
83.200 RON
Data publicării
07.07.2020 00:00
Data finalizării
09.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

83.200 RON

din 83.200 RON estimat