Atribuită
Cumpărare directă
PROPAN pentru incalzirel la Cabana Belis. Termenul de livrare este de 7 zile lucratoare de la data primirii comenzii. Livrarea la locatia clientului, exclusiv in rezervoare de stocare stabile proprietatea Butan Gas Romania SA. Responsabil achizitie: Chis Dana
- Număr anunț
- DA25909014
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- BUTAN GAS ROMANIA S.R.L. (CUI 8297854)
- Cod CPV
- 09122110-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.600 RON
- Valoare atribuită
- 23.600 RON
- Data publicării
- 06.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.