Atribuită
Cumpărare directă
CURSURI DE FORMARE PROFESIONALA ON-LINE - DIACONU EUSEBIU 1. Administratie publica in context european - 08.07.2020 2. Legalitatea actelor si cod administrativ - 06.07.2020 3. Sistemul de control intern managerial - 15.07.2020 4. Comunicare in sector public - 21.07.2020 5. Date cu caracter personal - 22.07.2020
- Număr anunț
- DA25941163
- Autoritate contractantă
- COMISARIATUL REGIONAL PENTRU PROTECTIA CONSUMATORILOR GALATI (CUI 22208054)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI 33269758)
- Cod CPV
- 80530000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 630,25 RON
- Valoare atribuită
- 630,25 RON
- Data publicării
- 09.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.