Atribuită Cumpărare directă

Cartus Toner Pantum TL-411X, REF. 15650/05.06.2020

Număr anunț
DA25919071
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DEVA (CUI 4374385)
Furnizor / câștigător
TOP TECH (CUI 2114184)
Cod CPV
30125110-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
386,56 RON
Valoare atribuită
386,56 RON
Data publicării
07.07.2020 00:00
Data finalizării
07.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

386,56 RON

din 386,56 RON estimat