Atribuită
Cumpărare directă
Achizitir de servicii inchiriere imprimanta in timpul Bacalaureatului. Costul / pagina este de 0,8 lei fara tva. Imprimata va fi de format A4 cu unitate de scanare, imprimare si copiere. Consumabiliele vor fi suportate de furnizor. Scoala este obligat sa plateasca contravaloareapentru numarul de pagini imprimate.
- Număr anunț
- DA25925828
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC BANYAI JANOS (CUI 4612517)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTER PRINT SRL (CUI 22136250)
- Cod CPV
- 30125110-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 116,40 RON
- Valoare atribuită
- 116,40 RON
- Data publicării
- 07.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.