Atribuită
Cumpărare directă
Dosar din plastic cu sina si doua perforatii OFFICE Products, 100/170 microni, albastru deschis, *50 buc 100.00 DVD-R Omega 16X 4.7GB 50/set BUC 1.00 DVD-R Omega 16X 4.7GB 50/set BUC 2.00 Fluid corector 20ml, Optima BUC 30.00 Permanent marker, varf rotund, corp plastic, Office Products - negru buc 70.00 Tus stampila 30 ml – HORSE – albastru BUC 1.00 Etichete de pret albe 26X12, 1500 buc/rola rola 1.00 Textmarker SCHOOL OFFICE – verde BUC 1.00 CLIPBOARD SIMPLU ALBASTRU DELI BUC 1.00 PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA25933251
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
- Furnizor / câștigător
- UP CIPTRONIC SRL (CUI 26812877)
- Cod CPV
- 30197000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 243,65 RON
- Valoare atribuită
- 243,65 RON
- Data publicării
- 08.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.