Atribuită Cumpărare directă

Registru matricol pentru clasele I-VIII, pt 200 elevi (format A3) - Coperta carton gros invelita cu imitatie piele de diferite culori buc 3 33.95 101.85 19.35 2 C028b Catalog pentru invatamantul primar (clasele I-IV),36 elevi - coperta imitatie piele buc. 14 15.90 222.59 42.29 3 C028c Catalog pentru clasa pregatitoare, (clasa 0), 36 elevi - coperta imitatie piele buc 3 15.90 47.70 9.06 4 C031 Catalog pentru invatamantul gimnazial (clasele V-VIII),36 elevi - coperta imitatie piele buc 19 15.90 302.08 57.40 5 C043 Carnet de elev pentru invatamantul primar buc. 180 0.98 176.97 33.63 6 C044 Carnet de elev pentru invatamant gimnazial buc. 180 0.98 176.97 33.63 7 C093 Registru pentru inspectii scolare - coperta arhiva buc. 2 14.63 29.26 5.56 8 C096 Registru intrari-iesiri - coperta arhiva buc. 2 16.82 33.65 6.39 9 SS02 Registru de evidenta a serviciului pe scoala – cadre didactice - coperta arhiva buc. 3 16.82 50.47 9.59 10 SS11 Registru de evidenta a deciziilor si notelor de serviciu emise de director - coperta arhiva buc. 1 16.82 16.82 3.20 11 SS14 Registru procese verbale consiliu de administratie - coperta arhiva buc. 2 16.82 33.65 6.39 12 SS17 Registru procese verbale consiliu profesoral - coperta arhiva buc. 1 16.82 16.82 3.20 13 C122 Fisa contract de imprumut buc 300 0.29 88.24 16.76 14 P036 Ordin de deplasare – delegatie buc. 2 3.36 6.72 1.28 15 P055 Dispozitie casierie buc. 3 1.95 5.85 1.11 16 P086 Fisa de instruire individuala privind securitatea si sanatatea in munca bu

Număr anunț
DA25926379
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 BISTRITA (CUI 22163220)
Furnizor / câștigător
ACTONPRES GROUP SRL (CUI 25155248)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.375,53 RON
Valoare atribuită
1.375,53 RON
Data publicării
08.07.2020 00:00
Data finalizării
09.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.375,53 RON

din 1.375,53 RON estimat