Atribuită
Cumpărare directă
7107366 - Diacap Ultra DF-Online Filter Filtre Online HDF compatibile cu aparatul HDF online Dialog +, membrana puternic absorbanta din polisulfona uscata, reten?ie bacterii si endotoxine, captu?eala dializor policarbonat, sterilizate radia?ii gamma, valabilitate minim 12 luni Livrare doar la cutie intreaga. O cutie are 6 buc. Ambalare : 6 buca?i
- Număr anunț
- DA25927603
- Autoritate contractantă
- Centrul Medical de Diagnostic, Tratament Ambulatoriu si Medicina Preventiva (CUI 4283325)
- Furnizor / câștigător
- B. BRAUN AVITUM SRL (CUI 23517392)
- Cod CPV
- 33181000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.743,20 RON
- Valoare atribuită
- 2.743,20 RON
- Data publicării
- 08.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.