Atribuită
Cumpărare directă
Nr. Crt. Descriere Specificatii cartus Necesar 1 CARTUS TONER ORIGINAL XEROX 3020/3022 106R02773 OEM 1500 pagini 57,00 2 CARTUS TONER ORIGINAL CF283A HP Comp.1500 pagini 2,00 3 CARTUS TONER ORIGINAL CE285A HP Comp. 1600 pagini 23,00 4 CARTUS TONER ORIGINAL XEROX 3225 106R02778 OEM 3000 pagini 16,00 5 CARTUS TONER ORIGINAL CE278A HP Comp. 2100 pagini 6,00 6 CARTUS TONER ORIGINAL Q2612A HP Comp. 2000 pagini 2,00 7 CARTUS TONER ORIGINAL 2055 HP CE505X Comp. 6500 pagini 13,00 8 CARTUS TONER ORIGINAL TK-130 KYOCERA Comp. 7200 pagini 5,00 9 CARTUS TONER ORIGINAL CF226A HP Comp. 3100 pagini 5,00 10 CARTUS TONER ORIGINAL XEROX 3345 106R03773 OEM 3000 pagini 10,00 11 CARTUS TONER ORIGINAL XEROX 6115 BLACK 106R03484 Comp. 2500 pagini 3,00 12 CARTUS TONER ORIGINAL XEROX 6115 CYAN 106R0341 Comp. 1000 pagini 2,00 13 CARTUS TONER ORIGINAL XEROX 6115 MAGENTA 106R03482 Comp. 1000 pagini 2,00 14 CARTUS TONER ORIGINAL XEROX 6115 YELLOW 106R03483 Comp. 1000 pagini 2,00 15 CARTUS TONER ORIGINAL 1025 HP CE310A BLACK Comp. 1200 pagini 2,00 16 CARTUS TONER ORIGINAL 1025 HP CE311A CYAN Comp. 1000 pagini 1,00 17 CARTUS TONER ORIGINAL 1025 HP CE312 YELLOW Comp.1000 pagini 1,00 18 CARTUS TONER ORIGINAL 1025 HP CE313 MAGENTA Comp. 1000 pagini 1,00 19 CARTUS TONER ORIGINAL LEXMARK B222H00 OEM 3000 pagini 73,00 20 UNITATE IMAGINE LEXMARK MB2236ADW OEM 3000 pagini 9,00 21 UNITATE IMAGINE HP COLOR LASERJET CE314A OEM 3000 pagini 1,00 Termen de livrare: 1-5 zile. Cantitate necesara pana la 31.12.2020.
- Număr anunț
- DA25933702
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC SFANTA MARIA (CUI 4382558)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 47.857,66 RON
- Valoare atribuită
- 47.857,66 RON
- Data publicării
- 08.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.