Atribuită Cumpărare directă

DELL OPTIPLEX 3070 I5-9500F /8 GB DDR4/SSD 256GB/Placa video dedicata NVIDIA GT /DVDRW Carcasa SFF/Tastatura + mouse DELL Licenta WIN 10 PRO Garantie 3 ani

Număr anunț
DA25929871
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
Cod CPV
30211400-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.361 RON
Valoare atribuită
3.361 RON
Data publicării
08.07.2020 00:00
Data finalizării
09.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.361 RON

din 3.361 RON estimat