Atribuită Cumpărare directă

BASIC ALB VAS WC 4G699101 40339101 CPV, SILICON TRANSPAR 280ML UNIV. BISON KA, EMAIL IDEEA ALB 0,75L, DILUANT 551 0.5L

Număr anunț
DA25940694
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SPECIALA PENTRU DEFICIENTI DE AUZ KOZMUTZA FLORA (CUI 4847580)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44411700-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
240,09 RON
Valoare atribuită
240,09 RON
Data publicării
09.07.2020 00:00
Data finalizării
10.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

240,09 RON

din 240,09 RON estimat