Atribuită
Cumpărare directă
Set tonere XL Canon MAXIFY IB4050 - ( Canon IB4050 )Canon MAXIFY IB4150 - ( Canon IB4150 )Canon MAXIFY MB5050 - ( Canon MB5050 )Canon MAXIFY MB5150 - ( Canon MB5150 )Canon MAXIFY MB5350 - ( Canon MB5350 )Canon MAXIFY MB5450 - ( Canon MB5450 )Canon MB 5050 - ( Canon 5050 )Canon MB 5350 - ( Canon 5350 ) f07 CAINK-PGI2500XLMULTI
- Număr anunț
- DA25934753
- Autoritate contractantă
- Autoritatea Competenta de Reglementare a Operatiunilor Petroliere Offshore la Marea Neagra (CUI 38302162)
- Furnizor / câștigător
- TIK MEDIA SOLUTIONS SRL (CUI 31094773)
- Cod CPV
- 30125110-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.167 RON
- Valoare atribuită
- 1.167 RON
- Data publicării
- 08.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.