Atribuită Cumpărare directă

echipamente IT - pentru activitatea inspectoratului scolar la livrare / facturare se vor prezenta certificatele de garantie si alte documente echipamentele vor fi puse in functiune de ofertant termen de livrare maxim finele lunii iulie 2020

Număr anunț
DA25936049
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL SCOLAR PRAHOVA (CUI 2844588)
Furnizor / câștigător
NANO SET IT SRL (CUI 30612125)
Cod CPV
30213300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
55.140,26 RON
Valoare atribuită
55.140,26 RON
Data publicării
09.07.2020 00:00
Data finalizării
10.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

55.140,26 RON

din 55.140,26 RON estimat