Atribuită
Cumpărare directă
denumire um cantitate pret_unitar valoare CHITANTIER 3EX. BUC 5 6,72 33,6 DISPOZITIE CASERIE BUC 2 2,52 5,04 BON CONSUM AC TOP 5 7,56 37,8 CORECTOR CU PENSULA BUC 2 2,52 5,04 PIX CU BUTON BUC 8 2,94 23,52 DOSAR SINA BUC 10 0,42 4,2 HARTIE XEROX A4 TOP 6 14,29 85,74 TONER 2612A BUC 2 46,22 92,44 TONER 285A BUC 2 46,22 92,44 AGRAFE ZINCATE CUT 2 1,09 2,18 ACE GAMALIE CUT 1 0,6 0,6 AGENDE A5,DACO BUC 2 15,97 31,94 BIBLIORAFT BUC 8 5,88 47,04
- Număr anunț
- DA25925308
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL LOCAL DE UTILITATI PUBLICE ANINA (CUI 32064525)
- Furnizor / câștigător
- MURARIU SIMONA SRL (CUI 25463965)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 461,58 RON
- Valoare atribuită
- 461,58 RON
- Data publicării
- 07.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.