Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asigurare de raspundere civila auto: - Autoutilitara MERCEDES BENZ L 508, CAP. CILINDRICA: 3782 CMC/63 KW, 2 LOCURI/5190 KG, VALABILITATE: 6 LUNI, PA: 386.42 LEI, Asigurator: EUROINS - Autoturism FORD TRANSIT, CAP CILINDRICA: 1998 CMC/74 KW, 9 LOCURI/2800 KG, VALABILITATE: 6 LUNI, PA: 191.86 LEI, Asigurator: EUROINS PA TOTALA: 578.28 LEI
- Număr anunț
- DA25921408
- Autoritate contractantă
- Orasul Anina (Primaria Orasului Anina Caras Severin) (CUI 3227912)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 578,28 RON
- Valoare atribuită
- 578,28 RON
- Data publicării
- 07.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.