Atribuită Cumpărare directă

AQUA MAGICA NECARBO0,5PET, conform cu oferta, 504 bucati, in cadrul actiunii "Muzeul Preparandiei - prezenta vie in peisajul cultural aradean" - editia a - V -a Vara de ar.te - Ateliere de creatie din perioada 06.07 - 13.09.2020.

Număr anunț
DA25909869
Autoritate contractantă
Centrul Municipal de Cultura Arad (CUI 33708527)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15981100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
413,28 RON
Valoare atribuită
413,28 RON
Data publicării
06.07.2020 00:00
Data finalizării
06.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

413,28 RON

din 413,28 RON estimat