Atribuită Cumpărare directă

Pantaloni gri Emerton confectionati din material foarte rezistent la uzura, culoare gri, bbc 100%, intarituri in zonele cele mai uzate, diferite marimi. Jacheta Gri Emerton confectionati din material foarte rezistent la uzura, culoare gri, bbc 100%, intarituri in zonele cele mai uzate, diferite marimi.

Număr anunț
DA25932082
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02497 PITESTI (CUI 4318016)
Furnizor / câștigător
ROMIMPEX SRL (CUI 146082)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
714,30 RON
Valoare atribuită
714,30 RON
Data publicării
08.07.2020 00:00
Data finalizării
10.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

714,30 RON

din 714,30 RON estimat