Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE FORMARE PROFESIONALA ; SERVICII DE CAZARE PENTRU FORMARE PROFESIONALA

Număr anunț
DA25935724
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC JUDETEAN DE PROTECTIE A PLANTELOR BRASOV (CUI 13792077)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI 33269758)
Cod CPV
80530000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.575,91 RON
Valoare atribuită
3.575,91 RON
Data publicării
09.07.2020 00:00
Data finalizării
10.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.575,91 RON

din 3.575,91 RON estimat