Atribuită Cumpărare directă

Cartus HP 920 XL negru original, capacitate mare Cartus HP 920XL Original, Black, 1200 pagini

Număr anunț
DA25921933
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA VASLUI (CUI 3551942)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
30192113-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
937,65 RON
Valoare atribuită
937,65 RON
Data publicării
07.07.2020 00:00
Data finalizării
09.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

937,65 RON

din 937,65 RON estimat