Atribuită
Cumpărare directă
Decolmatare santuri cuprizand urmatoarele lucrari: - sapatura mecanica cu excavatorul pe pneuri de 0.12-0.13 MC, cu comanda hidraulica in pamant imbibat cu apa; - sapatura manuala de pamant in spatii limitate avand sub 1 M latime, executata fara sprijiniri, cu taluz inclinat, la fundatii,canale etc. - umplutura compactata la profilul taluzului, pe o grosime medie de 0.50 M, executate manual, simultan cu executia mecanizata a corpului rambleului cu pamant necoeziv; - transportul rutier al pamantului sau molozului cu autobasculanta.
- Număr anunț
- DA25943203
- Autoritate contractantă
- COMUNA DORNESTI (CUI 4441263)
- Furnizor / câștigător
- LOREDANA SRL (CUI 2562706)
- Cod CPV
- 45112500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.936,25 RON
- Valoare atribuită
- 20.936,25 RON
- Data publicării
- 09.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.