Atribuită Cumpărare directă

DOZATOR SAPUN LICHID /GEL DEZINFECTANT REALIZAT DIN PLASTIC NECASANT CAPACITATE 1000ML , PREVAZUT CU SISTEN DE INCHIDERE CU CHEIE, FOARTE REZISTENT , RECOMANDAT PT SPATII CU TRAFIC INTENS

Număr anunț
DA25888428
Autoritate contractantă
Direcția Generală de Asistență Socială și Protecția Copilului Sector 4 (CUI 17226151)
Furnizor / câștigător
TIMAR TRADING IMPEX SRL (CUI 21849468)
Cod CPV
42968200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.978,35 RON
Valoare atribuită
1.978,35 RON
Data publicării
01.07.2020 00:00
Data finalizării
07.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.978,35 RON

din 1.978,35 RON estimat