Atribuită
Cumpărare directă
Hartie albă A4, pentru toate tipurile de copiatoare (COPY, LASER, INKJET, FAX), imprimare fata-verso, 500coli/top, 80g/mp, Hartia este necesara pentru tiparirea fata-verso in tippografia universitatii. Incheierea prezentei accesari reprezinta comanda ferma a autoritatii contractante.
- Număr anunț
- DA25891343
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA MARITIMA DIN CONSTANTA (CUI 2747321)
- Furnizor / câștigător
- RIK SRL (CUI 1889794)
- Cod CPV
- 30197642-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 154,56 RON
- Valoare atribuită
- 154,56 RON
- Data publicării
- 01.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.