Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de constructii conf. contr. 92111/30.06.2020 la Pol. Aiud. Deviz oferta.

Număr anunț
DA25884197
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI ALBA (CUI 4331058)
Furnizor / câștigător
PREGO DESIGN CONSTRUCT SRL (CUI 34326398)
Cod CPV
45000000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.423 RON
Valoare atribuită
12.423 RON
Data publicării
01.07.2020 00:00
Data finalizării
01.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.423 RON

din 12.423 RON estimat