Atribuită Cumpărare directă

Servicii de consultanță privind elaborarea cererii de finanțare inclusiv a anexelor aferente pentru apelul de proiecte Dezvoltare Locală - „Acces la finanțare 2020”, Programul “Dezvoltare locală, reducerea sărăciei și creșterea incluziunii romilor” finanțat prin Granturile SEE și Norvegiene 2014-2021.  Elaborarea Cererii de finanțare conform Ghidului solicitantului aferent apelului de proiecte  Servicii de consultanță cu privire la completarea tuturor anexelor obligatorii la Cererea de finanțare  Consiliere în respectarea condițiilor de eligibilitate prevăzute în Ghidul solicitantului aferent apelului de proiecte Dezvoltare Locală - „Acces la finanțare 2020”  Colectarea informațiilor necesare pentru elaborarea proiectului și a estimării punctajului  Informarea Beneficiarului cu privire la noutățile apărute în ce privește depunerea cererii de finanțare  Participarea la ședințe de lucru în vederea realizării proiectului;  Încărcarea și transmiterea proiectului în sistemul online dedicat apelului de proiecte, până la termenul limită prevăzut în apelul de proiect.

Număr anunț
DA25897263
Autoritate contractantă
Comuna Band (CUI 4323470)
Furnizor / câștigător
MEDIA MARKETING SRL (CUI 13261261)
Cod CPV
79400000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.000 RON
Valoare atribuită
7.000 RON
Data publicării
02.07.2020 00:00
Data finalizării
03.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.000 RON

din 7.000 RON estimat