Atribuită Cumpărare directă

Test rapid imunocromatografic pentru detectarea calitativa a THC (Tetrahidrocanabinol, Marihuana, Canabis) in urina. Test rapid depistare droguri FYL (Fentanyl) in urina, caseta (Dialab, Austria) Test rapid depistare droguri >> KET (Ketamine) in urina, caseta >> Dialab, Austria Marcaj de conformitate CE si certificate de calitate pe lot.

Număr anunț
DA25888480
Autoritate contractantă
Institutul de Medicina Legala Tg. Mures (CUI 13700979)
Furnizor / câștigător
A & A PRO DIAGNOSTIC SRL (CUI 23068692)
Cod CPV
33141625-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
689,70 RON
Valoare atribuită
689,70 RON
Data publicării
01.07.2020 00:00
Data finalizării
02.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

689,70 RON

din 689,70 RON estimat