Atribuită
Cumpărare directă
0810-281611 MISTRIE SERIA 28 16X11CM INOX,MANER ERGONOMIC 2 buc 13,04 CANCIOC ZINCAT 18CM CALIT SUPERIOARA 0816-100918 2 buc 14,76 BEC LED 12W A60 6400K E27 BRAYTRON BR-12W.6 20 buc 6,5378 PRIMO ACRYLIC PROFESSIONAL 16LT 02.PROF.1 CARMYCO 5 buc 149,8319 0124-381510 TRAFALET VELUR 2X10CM/15MM 2 buc 10,2353 0140-110818 MANER TRAFALET PVC 18CM/8MM 2 buc 5,3361 TAVA HARDY 30X16CM 0146-323016 3 buc 2,8992 0123-381510 ROLA VELUR 2X10CM/D=15MM 1 buc 5,0756 25185 REZERVA VELUR 18CM/8MM 2 buc 11,5714 EMAIL IDEEA ALB POLAR E 51101-C4L KOBER 2 buc 64,2269 EMAIL IDEEA BRUN RAL 8017 4L KOBER E518017 2 buc 64,2269 SPUMA DB DIY PUR FOAM EXTRA 700 ML 2 buc 13,4622 DILUANT PT PROD ALCHID D551-P0.9L KOBER 20 buc 8,0168 EMAIL IDEEA ALB POLAR E 51101-C2.5L KOBER 2 buc 48,3109 OD-48035T SURUB PT TABLA 4.8X35 7504K SAIBA M/C ZN 250 buc 0,2185 EMAIL IDEEA CREM IVOIRE RAL 1015 C2,5L E511015 8 buc 45,1345 BANDA NOPI 45MX30MM 4349 4 buc 4,563 PENSULA GALBENA 50MM 72344 5 buc 3,479 TABLA CUTATA D12 MARO RAL 8017 0.3X920X2000 15 buc 26,9496 CIMENT MULTIBAT 40KG 5 buc 20,5042 NISIP PENTRU CONSTRUCTII 25KG 3 buc 6,9916 CIMENT CARPATCEMENT 40KG 3 buc 18,0672 CM 9/25 KG ADEZIV PLACARI CERAMICE 1 buc 17,479 PLASA SUDATA 6 (5000X2000) 10x10 2 buc 149,5798 CT 127/20KG GLET DE INTERIOR 1 buc 33,3025
- Număr anunț
- DA25891346
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU (CUI 2845508)
- Furnizor / câștigător
- ARTSANI COM SRL (CUI 14528066)
- Cod CPV
- 44510000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.927,60 RON
- Valoare atribuită
- 2.927,60 RON
- Data publicării
- 01.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.