Atribuită Cumpărare directă

Corsair Flash Voyager GTX 256GB USB 3.1 440/440 MB/s Corsair Flash Voyager GT 256GB USB 3.0 390/200 MB/s

Număr anunț
DA25900497
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI 4317754)
Furnizor / câștigător
MUNCONS SRL (CUI 14581515)
Cod CPV
30233180-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.455 RON
Valoare atribuită
1.455 RON
Data publicării
02.07.2020 00:00
Data finalizării
03.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.455 RON

din 1.455 RON estimat