Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie vouchere de vacanta pe suport electronic reglementate de OUG 8/2009privind acordarea voucherelor de vacanta si prinHG 215/2009privind normele de aplicare a OUG 8/2009,cu modificarile si completarile ulterioare. Voucherele au valori nominale de 50,respectiv 100 lei si au termen de valab. de 1 an de la data emiterii.Sodexo este autorizata de catre Min. Finantelor pt. emiterea si gestionarea voucherelor de vacanta pe suport electronic(autorizatieCOD RO 008VE000014).Conf.legii, voucherul de vacanta este destinat exclusiv pt. achizitionarea de pachete turistice pe teritoriul Romaniei care includ minim o noapte de cazare.Cardul de vacantaTuristPassCard este emis deSodexo Pass Romania in sistemul MasterCard, prezintaCIP si utilizeaza tehnolgia Contactless. Perioada de valabilitate a suportului electronic este de 5ani.Pachetul de servicii cuprinde:•Accesul gratuit la platforma online de comanda ce permite gestionarea comenzilor si descarcarea instant a fact. proforme•Factura pe suport de hartie si factura electronica•Consultanta gratuita cu privire la aspecte fiscale.Consultant dedicat si serviciu de call center pt.client.Servicii de suport beneficiari:IVR (non-stop),call center,modul de chat.Acces gratuit la platforma online www.cardsodexo.ro si aplicatie de mobilCardSodexo(disponibila pe Android si iOS)prin intermediul carora benef. pot verifica soldul sau tranzactiile efectuate.Informari transmise catre benef.prin SMS sau prin e-mail cu privire la sumele primite pe card
- Număr anunț
- DA25888578
- Autoritate contractantă
- Comuna Galda de Jos (Consiliul Local Galda de Jos), Jud. Alba (CUI 4561928)
- Furnizor / câștigător
- SODEXO PASS ROMANIA (CUI 11071295)
- Cod CPV
- 79823000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 0,01 RON
- Valoare atribuită
- 0,01 RON
- Data publicării
- 01.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.