Atribuită
Cumpărare directă
Cutie meniu mare polistiren Ambalare - 125 buc Dimensiuni - 240 x 140 x 70 mm Ambalajele sunt destinate industriei catering, fast food si take away. Boluri albe 473 ml din polistiren alimentar cu capac etans din polipropilena ce sunt recomandate pentru transport si servire supa, ciorba sau inghetata. Temperaturi de lucru : - 70-100 grade Celsius maxim 15 minute - 40-70 grade Celsius aproximativ 2 ore - pana la 40 grade Celsius aproximativ 24 ore mai putin,Set tacamuri din plastic unica folosinta format din: cutit, furculita, lingura, servetel, ambalat individual in foaie de ceolofan,100 buc/set. Destinat serviciilor de catering, fast food, delivery home, etc. mai putin
- Număr anunț
- DA25890128
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASANESC REGELE CAROL I COSTESTI (CUI 5172597)
- Furnizor / câștigător
- SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
- Cod CPV
- 39222100-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 202,50 RON
- Valoare atribuită
- 202,50 RON
- Data publicării
- 01.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.