Atribuită Cumpărare directă

MASCA SINA MUNCHEN ALBA M 25,00 SINA PVC MUNCHEN BM2 350 CM BUC 7,00

Număr anunț
DA25907539
Autoritate contractantă
Colegiul National Mihai Eminescu Botosani (CUI 3585570)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44115811-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
388,03 RON
Valoare atribuită
388,03 RON
Data publicării
04.07.2020 00:00
Data finalizării
06.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

388,03 RON

din 388,03 RON estimat