Atribuită Cumpărare directă

Clasa virtuala "CFP și sistemul de Raportare FOREXEBUG – noutăți 2020" Data: 08, 09, 14, 15.07.2020, Interval orar: 14:00 - 17:00

Număr anunț
DA25893645
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC HIRLAU (CUI 4701258)
Furnizor / câștigător
OK SERVICE CORPORATION SRL (CUI 1347190)
Cod CPV
80530000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
503,36 RON
Valoare atribuită
503,36 RON
Data publicării
02.07.2020 00:00
Data finalizării
02.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

503,36 RON

din 503,36 RON estimat