Atribuită Cumpărare directă

Proiect tehnic pentru obiectivul de investitii “MODERNIZARE TARG COMUNAL, SAT STULPICANI, COMUNA STULPICANI, JUDETUL SUCEAVA”

Număr anunț
DA25886214
Autoritate contractantă
COMUNA STULPICANI (Primaria Comunei Stulpicani) (CUI 4326728)
Furnizor / câștigător
FLORI-GEORGIS CONSULTING SRL (CUI 19161423)
Cod CPV
71322000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.000 RON
Valoare atribuită
18.000 RON
Data publicării
01.07.2020 00:00
Data finalizării
02.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.000 RON

din 18.000 RON estimat