Atribuită
Cumpărare directă
Reactivi de laborator pt. cercetare 1. Hiperozida, fl. 25 mg Fl. 25 mg 1 252,10 252,10 TRC-H998200-25MG 25 mg 1 TRC 870.58 870.58 Hyperoside 1 * 25 mg Acid cafeic, fl. 2 g Fl. 2 g 1 193,28 193,28 SAFSC0625-2G 2 g 1 Sigma Aldrich 90.33 90.33 Caffeic acid, Sigma-Aldrich
- Număr anunț
- DA25890591
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 960,91 RON
- Valoare atribuită
- 960,91 RON
- Data publicării
- 01.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.