Atribuită Cumpărare directă

Asigurare RCA pentru Autospeciala JCB, JCB3CXSM4T, nr.locuri= 1;capacitate cilindrica/putere =4400/93kw;, tonaj=7500kg, an fabricatie 2016. Prima de asigurare 544.58 ron. Valabilitate 12 luni in perioada 07.07.2020-06.07.2021 Mod de plata integral.

Număr anunț
DA25887824
Autoritate contractantă
COMUNA FELDIOARA (PRIMARIA COMUNEI FELDIOARA) (CUI 4728326)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
544,58 RON
Valoare atribuită
544,58 RON
Data publicării
01.07.2020 00:00
Data finalizării
01.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

544,58 RON

din 544,58 RON estimat