Atribuită Cumpărare directă

HDD Hard Disk intern WESTERN DIGITAL WD Purple 4 TB (4TB) 3.5" 64MB SATA3 IntelliPower Surveillance

Număr anunț
DA25888729
Autoritate contractantă
U.M. 0654 CRAIOVA (CUI 4332061)
Furnizor / câștigător
COMPUTECH SRL (CUI 15025380)
Cod CPV
30233132-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.760 RON
Valoare atribuită
1.760 RON
Data publicării
01.07.2020 00:00
Data finalizării
02.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.760 RON

din 1.760 RON estimat