Atribuită
Cumpărare directă
Pachet produse si materiale curatenie format din urmatoarele produse: - 30 seturi saci menajeri 120 l, culoare neagră, 15 buc set; - 25 seturi saci menajeri 20l, culoare neagră,20 buc set; - sapun lichid diverse arome, concentrat, 5 bidoane la 5000ml; - crema curatare aroma lamaie 500 ml, 9 buc; - 5 cozi mătură din lemn; - 24 seturi hârtie igienică, culoare alba, 2 straturi (300 role);
- Număr anunț
- DA25909456
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC DE TURISM, AGREMENT SI SERVICII (CUI 40170780)
- Furnizor / câștigător
- OBIECTE SANITARE SRL (CUI 12259956)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 630,05 RON
- Valoare atribuită
- 630,05 RON
- Data publicării
- 06.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.