Atribuită
Cumpărare directă
Lada frigorifica ZANUSSI ZFC51400WA, 495 l, 86.8 cm, A+, alb Caracteristici generale Tip aparat frigorific Lada frigorifica Functii / Optiuni Valva eliberare vacuum, Semnal vizual pentru avertizare temperatur ridicata, Capac usor si echilibrat, Evaporator congelator ascuns, Lumina interioara, Condensator integrat, Sistem de drenare la dezghetare Volum net total (l) 495 Clasa eficienta energetica A+ Sistem de racire Static Numar compresoare 1 Frigider Dozator de apa Nu Congelator Sistem dezghetare Manual Control temperatura congelator Mecanic Numar de compartimente 3 cosuri Compartiment congelare rapida Nu Caracteristici tehnice Clasa climatica N, SN, ST, T Consum energetic (kWh/an) 390 Capacitate de congelare (kg/24h) 20 Iluminare interioara Nu Timp de atingere parametri (h) 31 Maner Nu Roti in partea din spate Nu Garantie Garantie comerciala Conform certificatului de garantie emis de producator Garantie de conformitate 24 luni Altele Culoare Alb Dimensiuni (L x A x I cm) 160 x 66.5 x 86.8
- Număr anunț
- DA25890339
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA PARCULUI MEMORIAL CONSTANTIN STERE (CUI 14741896)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
- Cod CPV
- 37414200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.385 RON
- Valoare atribuită
- 1.385 RON
- Data publicării
- 01.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.