Atribuită Cumpărare directă

44844472 ORIGINAL DRUM BLACK (30000 PAG) ORIGINAL OKI MC853 MC 853 MC873 853 DN 853 DNV 870 101R00555 DRUM (30000 PAG) ORIGINAL XEROX PHASER 3330 WC3335 WC 3345

Număr anunț
DA25892916
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA VASLUI (CUI 9793988)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30125110-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.479,20 RON
Valoare atribuită
1.479,20 RON
Data publicării
02.07.2020 00:00
Data finalizării
03.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.479,20 RON

din 1.479,20 RON estimat