Atribuită Cumpărare directă

Inel stabilizator ROTH Rotilabo, albastru, Ø 100 mm si Inel stabilizator ROTH Rotilabo, rosu, Ø 70 m

Număr anunț
DA25902994
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.623,50 RON
Valoare atribuită
1.623,50 RON
Data publicării
03.07.2020 00:00
Data finalizării
08.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.623,50 RON

din 1.623,50 RON estimat