Atribuită
Cumpărare directă
Biblioraft Plastic 7.5mm Negru - 50 buc x 8.81 ron = 440.50 ron Folie protectie A4 100 buc /set NOKI - 25 buc x 8.48 ron = 212 ron Separatoare Bibliortaft A4 - 10 set x 10.92 ron = 109.24 ron Capse 24/6 - 15 cut x 0.92 ron = 13.80 ron Dosar plastic perforat NOKY albastru - 100 buc x 3.52 ron = 352 ron Dosar plastic perforat NOKY negru - 100 buc x 3.52 ron = 352 ron Hartie A4 Copiator - 200 top x 17.52 ron = 3504 ron Marker OHP Centropen F/N 2636 - 20 buc x 3.07 ron = 61.40 ron Fluid corector Optima 20ml - 15 buc x 2.59 ron = 38.85 ron Cutie arhivare 10 cm - 50 buc x 2.64 ron = 132 ron Caiet 60F A4 Studentesc - 30 buc x 5.38 ron = 161.40 ron Plic A4 alb - 100 buc x 0.24 ron = 24 ron Pix Schneider k15 albastru - 200 buc x 2.00 ron = 400 ron Post-it 12x45 8 cul. - 10 set x 5.18 ron = 51.80 ron
- Număr anunț
- DA25898278
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL SACELE (CUI 4317665)
- Furnizor / câștigător
- ALAMIR MEDICAL S.R.L. (CUI 35613121)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.852,95 RON
- Valoare atribuită
- 5.852,95 RON
- Data publicării
- 02.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.