Atribuită Cumpărare directă

Diverse produse necesare pe domeniul public: profil rigips CD60/3m, profil rigips CD60/4m, teu pe 32, niplu redus 1''- 1/2, racord PE 32, cot PE 32, colier 1 1/2, 1'', etc.

Număr anunț
DA25920633
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL VULCAN (CUI 4375267)
Furnizor / câștigător
VADATI SRL (CUI 19134950)
Cod CPV
44334000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.509,52 RON
Valoare atribuită
1.509,52 RON
Data publicării
07.07.2020 00:00
Data finalizării
08.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.509,52 RON

din 1.509,52 RON estimat