Atribuită Cumpărare directă

DCI: METHYLPREDNISOLONUM Cutie cu 1 flac. din sticla incolora avand capacitatea de 5 ml care contine pulb. pt. sol. inj./perf. si 1 fiola din sticla incolora, prevazuta cu punct de rupere care contine 2 ml solv. pt. sol. inj./perf. STADA M&D

Număr anunț
DA25908304
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL MEDGIDIA (CUI 4300752)
Furnizor / câștigător
FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. (CUI 3572074)
Cod CPV
33642200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
333,50 RON
Valoare atribuită
333,50 RON
Data publicării
06.07.2020 00:00
Data finalizării
09.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

333,50 RON

din 333,50 RON estimat