Atribuită Cumpărare directă

TEAVA DR 50X30X3 EN 10219; bare 6 m OTEL L 20X20X3 S235JR ; bare 6 m PANOU GARD BORD 2X2,5 (3,5)ZN CIMENT STRUCTO PLUS (40KG)H

Număr anunț
DA25914262
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU ECOLOGIE INDUSTRIALA (CUI 3268360)
Furnizor / câștigător
BADUC SA (CUI 1568611)
Cod CPV
44100000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.150,74 RON
Valoare atribuită
4.150,74 RON
Data publicării
06.07.2020 00:00
Data finalizării
08.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.150,74 RON

din 4.150,74 RON estimat