Atribuită Cumpărare directă

Cable-B 3p2w cantitate:1 Cable-C 2p4w cantitate:12 IP7EU-CPU-C1-A-Procesor (include 4 licente SIP trunk) cantitate:1 IP7WW-008U-C1-Cartela cu 8 interioare hibride cantitate:2 IP7WW-24TXH-A1 TEL(BK)-Telefon digital cu 24 taste (la 4 fire) cantitate:1 IP7WW-308U-A1-Cartela cu 3 trunchiuri analogice si 8 interioare hibride cantitate:1 IP7WW-4KSU-C1 w/o C-Cabinet de baza cantitate:1 IP7WW-VOIPDBC1-Cartela VoIP cantitate:1 SL2100 Rack Mount Shelf-Kit de montare in rack cantitate:1 SL2100 IP TRUNK- 01 LIC-Licente SIP trunk cantitate:6 Kit instalare PBX config. 6/30 -Materialele si manopera de instalare la nivel de repartitor cantitate:1 Rata lunara 36 rate 44.37 EUR Pret total 36 rate 1597.00 EUR 1 EURO = 4.8408 Lei

Număr anunț
DA25944024
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Faget (CUI 4663456)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
32551200-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.730,76 RON
Valoare atribuită
7.730,76 RON
Data publicării
10.07.2020 00:00
Data finalizării
13.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.730,76 RON

din 7.730,76 RON estimat