Atribuită Cumpărare directă

Proiectare, instalare si punere in functiune, sistem de detectie si avertizare la incendiu cu centrala detectie adresabila cu doua bucle, repetor de informatii la distanta, 110 buc. detectoare analog adresabile optice de fum, 10 buc. detctoare analog adresabile de temperatura, 14 buc. butoane alarmare, 10 buc. sirene adresabile de interior, 1 buc. sirena de exterior si accesorii.

Număr anunț
DA25927002
Autoritate contractantă
Autoritatea Nationala Fitosanitara (CUI 34334188)
Furnizor / câștigător
TECHNO ELECTRO SECURITY COMPANY SRL (CUI 15357606)
Cod CPV
45312100-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
120.321 RON
Valoare atribuită
120.321 RON
Data publicării
08.07.2020 00:00
Data finalizării
10.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

120.321 RON

din 120.321 RON estimat