Atribuită Cumpărare directă

HK-C195-S-U2, Auxiliary contact, set si Contact unit for contactors L/X -

Număr anunț
DA25904247
Autoritate contractantă
SNTFC "CFR CALATORI" S.A. (CUI 11054545)
Furnizor / câștigător
ELECTROGLOBAL S.A. (CUI 16571917)
Cod CPV
31711000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.307,80 RON
Valoare atribuită
10.307,80 RON
Data publicării
03.07.2020 00:00
Data finalizării
06.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.307,80 RON

din 10.307,80 RON estimat