Atribuită Cumpărare directă

RAR BISTRITA-NASAUD ( 485/17.06.2020 ) : INLOCUIT KIT DISTRIBUTIE +POMPA APA +ROLA INTINZATOARE CA

Număr anunț
DA25899598
Autoritate contractantă
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI 1590236)
Furnizor / câștigător
WEST-CAR SERVICE SRL (CUI 16830400)
Cod CPV
50112100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.169,61 RON
Valoare atribuită
1.169,61 RON
Data publicării
02.07.2020 00:00
Data finalizării
02.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.169,61 RON

din 1.169,61 RON estimat