Atribuită Cumpărare directă

Caracteristici tehnice: - nr. de pagini 200; - pagina standard de tradus va contine 1800 caractere fara spatii; - format A4, text, tabele si grafice ; - font Calibri de dimensiunea 11, cu spatiere de 1,15. - la realizarea traducerii se vor prelucra inclusiv tabelele si graficele, fiind obligatorie mentinerea aspectului si formatului acestora. Termen de finalizare a serviciilor de traducere-maximum 25 de zile lucratoare de la momentul primirii comenzii.

Număr anunț
DA25900376
Autoritate contractantă
Autoritatea de Supraveghere Financiara (CUI 31588130)
Furnizor / câștigător
CRISALEX TRADUCERI S.R.L. (CUI 40672930)
Cod CPV
79530000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.400 RON
Valoare atribuită
3.400 RON
Data publicării
02.07.2020 00:00
Data finalizării
03.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.400 RON

din 3.400 RON estimat